Wat herinner je je nog van je jeugd? En als die jeugd ongrijpbaar en onvoorspelbaar was, worden je herinneringen dat dan ook?
In de voorstelling HET STERREHUIS ontmoet je Sterrehuis-kinderen: oud-bewoners van dit kindertehuis uit de jaren ’70. De één wil niets liever dan naar een pleeggezin, de ander mist zijn moeder en nog één wil nooit meer terug naar huis. Een verhaal over de moedige zoektocht naar geborgenheid en het vinden van je eigen plek, met een soundtrack van eigentijdse bewerkingen van Rolling Stonesmuziek.
Annet Bremen schreef de prijswinnende tekst, gebaseerd op interviews met voormalige Sterrehuis-kinderen en -medewerkers. KASSETT is een filosofisch muziektheatercollectief dat deze periode meerdere voorstellingen maakt rond het thema ‘geheugen’. Eerder maakte KASSETT met studenten van ArtEZ Muziektheater de succesvolle voorstelling MARTHA, ook een voorstelling over een voormalig kindertehuis. Nu maken ze Het Sterrehuis in samenwerking met de studenten van het excellentiejaar van de MBO Theaterschool.
(Foto: Real As Fak – Club Gewalt Maakt met Albeda MBO Theaterschool 2025 | Kelly Alexandre)
Meld je nu aan voor de nieuwsbrief