Loes Luca

Uit Het Hoofd (try out)

Meer Theater

Scenarioschrijfster Maria Goos zette al heel wat evergreens op haar naam. Ze gooide hoge ogen met ‘De Geschiedenis van de familie Avenier’ en met ‘Familie’ en ‘Cloaca’ die beiden werden verfilmd.

Voor dit seizoen schreef ze een one woman show voor onze eigen Rotterdamse Loes Luca. Vanavond speelt Loes Luca de try out bij ons in het theater. Een inktzwarte komedie over een actrice die haar leven lang in het theater heeft gewerkt. Ze heeft gezongen, gespeeld en gedanst. Ze heeft succes gehad en ze kent de goot. Ze heeft de liefde in volle glorie gekend, maar ook zwart als de hel.

Haar hoofd is een kijkdoos waar flarden van haar leven zich aandienen en plots weer verdwijnen. Haar hele leven heeft ze gezegd: ‘Ze proberen mij allemaal gek te maken, maar dat gaat ze niet lukken’. En toch is het gebeurd.

Een voorstelling over een artieste die haar leven nog eens beleeft, zoals het is geweest. Of zoals het misschien wel nooit is geweest.

Wanneer?


Dit vindt u misschien ook leuk:

 

Krankzinnige, virtuoze, muzikale, borderline, one-man show. Tofu Cowboy is een muzikale tragi-komische one man show…

Stand up philosophy | humor | spiritualiteit | poëzie Een helend ritueel met humor en…

Club Duif duikt in het leven van een vooraanstaand Luftwaffe-officier die zich tijdens de Tweede…

Vrouwenrechten | geschiedenis | multimediaal spektakel | oogstrelend Vote vertelt het tragikomische verhaal van Elise…

Wil je op de hoogte blijven van het programma of nieuwtjes van Walhalla?

Meld je nu aan voor de nieuwsbrief