Ronald Goedemondt - Mijn Lieve Achterdocht (try-out)

‘Ronald Goedemondt goed als vanouds’

Meer Cabaret

Ronald heeft aangekondigd dat hij dit keer een rechtlijnig en goed te volgen verhaal gaat brengen over wat hem nu hoog zit. Hoe naïef. Goedemondt negeert dan even zijn neiging om snel afgeleid te raken, de verhalen die onderweg verteld moeten worden en de gevoelens die zijn gedachten doorkruisen en desnoods via moderne dans geuit moeten worden. Chaos? Hij noemt het gewoon eruit gooien wat eruit moet. Op dat moment. Lekker dan. Je zal er maar een kaartje voor hebben.

Regie: Martijn Bouwman | Beeld: Liza Wolters

Wo 19 maart: voorprogramma door Marie Koet
Marie Koet, door de Volkskrant uitgeroepen tot één van de comedy-talenten, is sinds 2022 verbonden aan Comedyclub Haug. Ze studeerde cum laude af in de filosofie, waarna ze zich helemaal op comedy is gaan storten. Nu deelt ze haar strubbelingen op het podium. De publieksreacties zijn lovend. Van: “Ik heb tranen gelachen tijdens je optreden”, tot: “Ik ben een psycholoog en hier is mijn visitekaartje ik kan je helpen kom alsjeblieft langs”.

LET OP:
– Maximaal 2 kaarten p.p.
– Om zwarthandel tegen te gaan verkopen wij kaarten met zgn ‘Delayed ticket download’. Zij zijn 4 uur voorafgaand aan de voorstelling pas in je Stager account te downloaden (‘My tickets’). Lees meer

Wanneer?


woensdag 19 maart 2025 / 20:30

Kantine Walhalla

Uitverkocht

Uitverkocht? (Ver)koop kaarten op Ticketswap.

donderdag 18 september 2025 / 20:30

Kantine Walhalla

Uitverkocht

Uitverkocht? (Ver)koop kaarten op Ticketswap.

Dit vind je misschien ook leuk:

 

Jochem Myjer en Theo Maassen zullen je vertellen dat er niets boven Groningen gaat! Het…

LET OP: Even geen lift! De dag die je wist dat zou komen: in verband…

De extra nieuwsgierige Walhalla-bezoeker zag Ronald vorig seizoen misschien al try-outen met Als Mens. Nu…

Martijn Crins testte al een mooie reeks nieuw materiaal op je uit tijdens Walhalla’s eigen…

Wil je op de hoogte blijven van het programma of nieuwtjes van Walhalla?

Meld je nu aan voor de nieuwsbrief