Remy Evers speelt ‘Stoorzender’. Een absurdistisch spektakel over een energieke jongen met te veel vrije tijd die verstrikt raakt in een eenzijdige burenruzie. In een wereld waarin iedereen rent, lijkt hij stil te staan. Maar niets is minder waar. Zijn hoofd maakt overuren.
In een voorstelling waarin ontroering en humor vechten om voorrang en waar de grenzen tussen fantasie en realiteit elkaar kruisen, gaat de ontwapenende Evers op zoek naar antwoorden. Is de uitvinder van de perforator ook de uitvinder van confetti? En kan een boomfluisteraar ook met papier en laminaat praten? Remy heeft geen hobby nodig maar een roeping. Hij zoekt het uit, op zijn unieke manier.
In de pers:
Theaterkrant: “Remy Evers kan iets volstrekt onbeduidends uitbouwen tot een minutenlange fysieke sketch”
“De grap bij Evers is dat je steeds vanaf het begin weet dát het uit de hand loopt, maar nooit hóé het uit de hand loopt.”
(De Limburger ★★★★★) : ‘Nederland is een originele en ijzersterke cabaretier rijker.’
Credits
Met: Remy Everts | Foto: Anneloes van den Adel | Regie: Eveline Mol en Noël van Santen
Meld je nu aan voor de nieuwsbrief