Na een paar mooie muzikale avonden met onze eigen Frederique Spigt, is Roel Spanjers weer terug met eigen werk. Het was namelijk hoog tijd voor de opvolger van zijn obscure meesterwerkje Birdcatcher (Munich Records 2006).
Die is er nu, met de niet meer dan logische titel Birdcatcher II (september 2024, Suburban Records). Reden voor Roel om in zijn tour ook weer bij Walhalla op bezoek te komen.
Komt dat zien, komt dat horen en dwaal door een rijk muzikaal landschap dat bekend klinkt maar veel aan de verbeelding overlaat. Je hoort echo’s van Bobby Charles, Hi Records Soul uit Memphis, Americana à la The Band en het New Orleans van Allen Toussaint. Een optreden vol gevarieerde songs die muzikaal, thematisch en sferisch sterk verbonden zijn en waarin de traditie op een frisse en originele manier wordt geëerd
Verwacht alleen in Theater Walhalla een XL editie met zangeressen, blazers, een extra gitarist/pedal steel bij om de basisband te versterken. Ook zingt Frédérique Spigt een song mee.
Meld je nu aan voor de nieuwsbrief