Dit sfeervolle concert betovert je baby met klassieke kerstklanten. Terwijl ze vol verwondering kijken en luisteren, wiebelen en wiegen de kleintjes op de vrolijke en rustgevende klanken van klassieke kerstmuziek.
Krulmuziek trakteert de baby’s op betoverende geluiden, om daarna met de kleine en grote mensen samen te zwieren met een draagdans. Je baby speelt met een rammelaar mee op de vrolijke vioolmuziek en mag tijdens het concert dicht bij de muzikanten kruipen of lekker genieten op schoot bij papa of mama.
Per voorstelling kunnen maximaal 32 baby’s met elk één ouder of begeleider het concert bijwonen op het grote kleed. Overig publiek is van harte welkom op de tribune.
NB:
Er zijn vandaag drie kerstconcerten door Krulmuziek:
9:30 uur: voor dreumesen van 1,5+
10:15 uur: voor baby’s van 0,5+
11:15 uur: voor peuters van 2+
Credits
Concept & spel: Félice van der Sande | Ensemble: Hester Verhoeff, Zdenka Prochazkova & Sebastiaan van den Bergh | Regie: Panda van Proosdij | Fotografie: Gerda Hanemaijer, Willem van der Vlies
Meld je nu aan voor de nieuwsbrief