Wegens succes terug in Walhalla na het uitverkochte concert vorig jaar. Ze zijn relatief nieuw in Bluegrass, maar zeker niet nieuw in de muziek, zijn de leden van de kersverse Bluegrass band The New West. Binnen een paar maanden maakten ze zich traditionele bluegrass instrumenten meester, zoals banjo en mandoline. In razend tempo won de band binnen én buiten Rotterdam aan bekendheid. De Rotterdamse vrienden stonden in maart 2025 al in Walhalla en die avond kon ons niet lang genoeg duren. Vanwege dat grote succes komt The New West met hun bikkelharde banjo, fantastische fiddle, baanbrekend baswerk, meesterlijke mandoline en gierende gitaar terug naar Theater Walhalla!
Moet je Amerikaan zijn om deze op en top Amerikaanse muziekstijl authentiek en met flair te kunnen brengen? Kom het antwoord op die vraag zelf beluisteren in Theater Walhalla! Vuurwerk met banjo, fiddle, mandoline, gitaar en bas, dat is wat deze mannen ten beste geven.
Over The New West
De zes bandleden studeerden tegelijk af aan het Rotterdams conservatorium en staan al een ruim decennium samen op het podium. De vrienden zijn heel goed op elkaar ingespeeld allemaal een uiterst gevarieerde muzikale carrière op zak, waarvan ze ieder hun ervaring meenemen naar het podium. Zo werkten ze individueel samen met Douwe Bob, Tim Knol, de Bluegrass Boogiemen, Corrie van Binsbergen en Frédérique Spigt.
Line up:
t.b.a. – Fiddle + Vocals | Tim Panman – Banjo | Tjebbe Zeeman – Mandoline | Sebastiaan Lit – Gitaar + Vocals | Jean-Paul Joosten – Contrabas
Meld je nu aan voor de nieuwsbrief